Społeczność Podróżników  |  Utwórz konto
Parking 24 Lotnisko

Lotnisko Warszawa Okęcie, Parking P800, Szyszkowa 48

wawa_parking_szyszkowa_1th

Parking jest zlokalizowany w pobliżu Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a dojazd zajmuje ok. 8 - 12 minut. Do dyspozycji podróżnych przygotowanych jest 800 miejsc parkingowych. Nad bezpieczeństwem pojazdów czuwa wykwalifikowana kadra ochroniarska, a cały obiekt znajduje się pod całodobowym monitoringiem kamer. Samochody pozostawione na Szyszkowej 48 na czas postoju objęte są ubezpieczeniem.

Obsługa parkingu przez całą dobę zapewnia transport na Lotnisko Okęcie przed wylotem i odbiór po powrocie. Przejazd z parkingu na lotnisko odbywa się klimatyzowanymi busami. Pracownicy parkingu służą pomocą w przypadku wystąpienia problemów z autem lub jakichkolwiek innych nieprzewidzianych sytuacji. Dodatkowo na terenie całego parkingu można skorzystać z bezprzewodowego Internetu.

Jak dojechać?

Od centrum Warszawy

Aby dostać się do parkingu z centrum Warszawy należy na pl. Zawiszy skręcić z Alei Jerozolimskich w ul. Grójecką, która następnie przechodzi w Al. Krakowską. Następnie należy kierować się prosto. Mijając po prawej stronie stację paliw BP i market budowlany OBI po przeciwnej, zauważą Państwo duże skrzyżowanie. U zbiegu ulic, po prawej stronie, znajduje się centrum handlowe (AGATA meble, REAL oraz MEDIA MARKT). To znak, że dotarli Państwo do skrzyżowania z ulicą Szyszkową. Teraz prosimy skręcić w prawo. Po znalezieniu się na ulicy Szyszkowej należy kierować się prosto przez ok. 500 metrów. Po prawej stronie proszę szukać napisu i tablicy P10. Wjazd na parking znajduje się po prawej stronie, tuż przed billboardem.

Od południa

Jadąc do parkingu z południa lub południowego-zachodu Polski, należy kierować się w stronę Warszawy. Podążając główną trasą (E67/E77), zaraz po minięciu dużego centrum handlowego w Jankach, wjedziemy bezpośrednio na Al. Krakowską. Kiedy znajdziemy się w obrębie obszaru administracyjnego stolicy należy po lewej stronie szukać centrum handlowego (AGATA meble, REAL, MEDIA MARKT). Ulica Szyszkowa znajduje się tuż przy nim. Po znalezieniu się na ulicy Szyszkowej należy kierować się prosto przez ok. 500 metrów. Po prawej stronie proszę szukać napisu i tablicy P10. Wjazd na parking znajduje się tuż przed nią.

Zobacz na mapie

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin