Społeczność Podróżników  |  Utwórz konto
Kolumba 1

Lotnisko Gdańsk Rębiechowo, Parking Mc-Parking

Mc-Parking zlokalizowany jest w najbliższej okolicy lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Od terminala dzielą go około 2 minuty jazdy. Bezpieczeństwa pozostawionych aut całodobowo strzeże firma ochroniarska. Dodatkowo, na czas postoju każdy samochód jest objęty ubezpieczeniem. Teren parkingu porywa kostka brukowa, co zapewnia łatwość poruszania się po placu nawet przy złej pogodzie. Oferta obejmuje również transport klientów na lotnisko oraz odbiór po powrocie.

W pobliżu parkingu znajduje się myjnia oraz kawiarnia. Parking wystawia także faktury VAT.

Jak dojechać?

Z centrum Gdańska

Z centrum Gdańska trzeba podążać krajową drogą numer 7. Jadąc aleją Armii Krajowej, dotrzecie Państwo do rozwidlenia dróg. Dalej proszę skręcić w lewo w ul Kartuska. Następnie należy odbić w prawo w ulicę Kazimierza Jagiellończyka (na obwodnicę Trójmiasta). Teraz proszę kierować się prosto, mijając Avans i Leroy Merlin, a dalej market Ikea. Za Parkiem Handlowym Matarnia proszę skręcić w lewo na rozwidleniu i kierować się w stronę ulicy Juliusza Słowackiego. Dalej proszę obrać prawą stronę ul. Juliusza Słowackiego. Podążając prosto, po lewej widoczne będzie lotnisko. Pierwszy zakręt w prawo poprowadzi Państwa wprost na ul. Spadochroniarzy. Po przejechaniu 500 m, po prawej stronie będzie znajdował się Mc-Parking.

Od strony Warszawy

Aby dojechać do parkingu z Warszawy, należy kierować się na trasę A1. Dalej przechodzi ona w trasę S6, która przebiega obok Jeziora Jasień. Poruszając się aleją Kazimierza Jagiellończyka widoczne będą markety (Avans, Leroy Merlin i Ikea), a także Park Handlowy Matarnia. Za Matarnią, na rozwidleniu trzeba skręcić w lewo i kierować się w stronę ul. Juliusza Słowackiego. Podążając prosto, po lewej widoczne będzie lotnisko. Pierwszy zakręt w prawo poprowadzi Państwa wprost na ul. Spadochroniarzy. Po przejechaniu 500 m, po prawej stronie będzie znajdował się Mc-Parking.

Zobacz na mapie

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin